BOLU LAZER KESİM MAKİNASI

BOLU  LAZER KESİM MAKİNASI      

Robart Lazer Teknolojileri Endüstriyel Lazer Kesim Makina üretim satış ve servis  0532 3612620 Erdoğan Çelik

 

Pleksi Kesim Lazeri, Bolu, saydam ve yarı saydam olabilen, renkli, renksiz çeşitleri bulunan plastik cam ürünlerdir. Kolay işlenebilen hafif bir üründür ve çeşitli kalınlıklara sahiptir. Bu özelliğinden dolayı kullanım alanı oldukça geniştir. Robart  lazer kesim makinası alanında hizmet verdiği için müşterilerinde gelen pleksi ürün kesimlerini de özel geliştirilmiş Robart lazer makineleri ile kısa sürede gerçekleştiriyorlar.

LAZER KESİM MAKİNASI FİYATLARI

Pleksi ürünler, çeşitli süs eşyaları, stand ürünleri, reklam tabelaları gibi alanlarda tercih edilmektedir. Bazı süs eşyaları pleksi ürünlerden üretildiği için bu ürünlerin çeşitli ölçü ve modelde hassas kesilmesi gerekiyor. Bu lazer kesim işlemleri, makas ile zor ve maliyetli olmaktadır. Ancak firma lazer kesim işlemleri ile istenilen ölçü ve modelde seri olarak kesim işlemleri yapabiliyorlar.

Bolu Pleksi Lazer Kesim İle Üretim Alanları

Pleksi Stand, Pleksi plaka kesim, pleksi noktalama, Pleksi harf kesimi, Lazer pleksi kesim, Pleksiglas kesim, Fason Pleksi Kesim, Lazer Pleksi Kazıma,Pleksi Lazer büküm,Şeffaf pleksi kesim, Pleksi Harf, Pleksi Dekor, Pleksi Aksesuar, Pleksi Tabela, Akrilik pleksi kesim, Pleksi Aydınlatma, Pleksi Stand İmalatı, Pleksi Teşhir Ürünleri, Pleksi Dökme Gıda ürünleri, Pleksi Korkuluk , Pleksi Aydınlatma, Pleksi Avize, Pleksi 3d lamba, 3d lamp, Ayna Pleksi Kesim, Ayna Pleksi Aksesuar, Pleksi gıda stantları, teşhir ekipmanları, Alanlarında Robart Lazer kesim makinasında  bizi Tercih Edebilirsiniz.

Bolu  Robart Pleksi Lazer Kesim Makinası Tipik Kullanım Alanları

Dekorasyon ve iç mimari lazer kesim

Masa ve sehpa ayakları lazer kesim

Ev ve büro mobilyaları lazer kesim

Aydınlatma elemanları lazer kesim

Banyo ve mutfak aksesuarları lazer kesim

Tekne, yat dekorasyon ve aksesuarları lazer kesim

Hediyelik eşya lazer kesim

Takı lazer kesim

Endüstriyel alanlar için lazer kesim

Tüm özel tasarımlar için lazer kesim

İç ve dış mekân reklam, pano, afiş uygulamaları lazer kesim

İstediğiniz tasarımda pleksi lazer kesim,pleksi lazer kazıma yap

Bolu Robart Lazer Kesim makinası Nedir?

Robart Makina sektöründe uzun yıllar hizmet veriyor ve yapmış olduğu lazer kesim makinaları , endüstriyel imalat uygulamalarında kullanılan bir lazer teknolojisi olarak açıklıyor. Lazer kesim makinelerinde, RF sistemli metal tüp ile oluşturulan güçlü lazer ışınını, optik aracılığı ile yönlendirerek, çeşitli ürünler üzerinde kesme işlemleri yapıyorlar.

Makinelerdeki, bilgisayar programları aracılığı ile pleksi ve diğer ürünlerin lazer ışını yönlendirmesi ile kesilmesini sağlıyorlar. Lazer ışını, yüklenen program aracılığı ile belirlenen çizgiler üzerinde, malzemede erime, yanma, buharlaşma ya da gaz püskürtme yöntemi ile kesilme işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

 

 

 

 

Lazer Kesim Metotları Robart lazer kesim makinası ile , deri lazer kesim ve farklı malzeme kesmek içinRobart  lazer makinelerini kullanılmaktadır. Lazer kesim işlemlerinde farklı metotlar uygulanıyor. Ürün hammadde özelliklerine göre bu metotlar belirlenmekte ve kullanılarak, ürünlerin kesimleri sağlanmaktadır. Lazer kesim metotları şu başlıklarda gösterilebiliyor. • Kesme, • markalama, , • Kesme, kesme, Daha çok kullanılan yöntemlerden birisi buharlaştırarak kesme metodudur. Malzeme yüzeyine kaynama noktasında lazer ışını verilir ve ısıtılarak bir delik oluşturulur. Bu delik hızlı bir şekilde derinleştirilir ve aynı anda soğutma sağlanır. Daha çok ahşap, karbon ve pleksi ürünlerde bu yöntemler kullanılmaktadır.

 

Bolu Robart Lazer Kesim Makinası ile  Yapılan Ürünler Endüstriyel imalat sektöründe kullanılan tüm malzemelerin daha düzgün ve düşük maliyetle kesim işlemleri için lazer kesimler tercih edilmektedir. Firma, sahip olduğu yüksek teknolojili Robart lazer kesim makineleri ile müşterilerinden gelen tüm taleplere cevap veriyorlar. Deri fason kesim hizmetlerini veren firma aynı zamanda çeşitli ürün türleri için lazer kesim hizmetleri veriyor. Lazer kesim hizmetleri arasında şunlar yer alıyor.

 

  • Bolu Pleksi lazer kesim, • Bolu Deri lazer kesim, • Bolu Kağıt lazer kesim, • Bolu Ahşap lazer kesim, • Bolu Davetiye lazer kesim, • Bolu Kumaş lazer kesim, • Bolu Etiket lazer kesim, • Metal çeşitleri lazer kesim, Tüm ürün çeşitleri üzerinde, kesme işlemlerini lazer makinelerinde daha sağlıklı ve düzgün olarak gerçekleştiriyorlar. İmalat ürünlerinin kesim sırasında firesiz kullanılması, maliyetleri düşürmektedir.

 

Robart Lazer Kazıma Bolu Lazer kesme makinelerinde bulunan programlar aracılığı ile işlenecek olan ürünlerin ölçüleri, kazıma modelleri hazırlanabilmektedir. Hazırlanan tasarımlar, makinede kullanılarak, malzemelerin lazer yardımıyla işlenmesi sağlanmaktadır.

Robart Lazer , deri lazer kazıma işlemleri ile ayakkabı ve çanta imalatında kullanılan deri ürünlerinin üzerine markalama yapmaktadır. Ürünler üzerine yapılan kazıma uygulamaları ile firma markası, logo, çeşitli resim ve yazı işlemeleri daha iyi yapılmaktadır.

Özellikle dekor amaçlı kullanılan mdf ve  ahşap ürünler üzerine çeşitli resimlerin kazıma yöntemi ile işlenmesi, lazer kesim makinelerinde daha kolay ve kaliteli yapılabilmektedir. Robart  lazer kesim makinelerinin en iyisini ve bu makineleri kullanan tecrübeli teknik elemanları ile tüm sektörlere en iyi hizmetleri zamanında veriyor.

Çanta Lazer Kesim Deri çanta modellerinde, lazer kesimli olanlar son yıllarda daha fazla ilgi görmeye başlamıştır. Çanta imalatçıları, firmaya siparişlerini vererek, farklı modellerde seri olarak lazer kesim yapılmasını talep ediyorlar. Deri çanta ve cüzdan modelleri üzerindeki çeşitli oyma ve diğer işlemler, lazer teknolojisi ile yapılmaktadır. Çanta imalatında, temiz ve kaliteli işlerin çıkartılması sağlanıyor. Robart makina, üretmiş olduğu makineler sayesinde istenilen desenlerde çanta imalatının yapılmasına katkı sağlıyor.


Ayakkabı Lazer Kesim Robart Lazer kesim teknolojisi her alanda yapılan işleri kolaylaştırmakta ve işlere kalite katmaktadır. Özellikle deri ayakkabı sektöründe lazer kesim yoğun olarak kullanılmaktadır. Farklı ayakkabı modellerinin üretilebilmesi, istenilen kazıma işlemlerinin yapılabilmesi lazer kesim makineleri ile mümkün olmaktadır. Robart lazer, müşterilerinin tüm taleplerini kısa sürede karşılamaya çalışıyor. Lazer kesim teknolojisi sayesinde seri üretimler yapılabildiği için işçilik maliyetlerinde büyük orada düşme sağlanmaktadır.

 

Lazer Kesim İle Sağlanan Avantajlar Robart makina, lazer kesim makineleri ile vermiş olduğu hizmetlerinde, kendisini sektöründe daha iyi tanıtırken müşterilerinede daha kaliteli ürünler sunabilmeyi sağlamaktadır.Robart Lazer kesim teknolojisi, endüstriyel sektöre birçok avantaj sağlıyor. Lazer kesim sayesinde,ahşap,deri,kumaş  gibi malzemeler üzerine her türlü resim, amblem, yazı rahatlıkla işlenebilmektedir.

 

 

Parça üretimleri için özel kalıp hazırlamaya gerek yoktur. Hızlı kesim yapılabildiği için zaman tasarrufu sağlamaktadır. Ürünlerin kesimi yapılırken, ürünler preslenmediği için yüzeylerinde her hangi bir zedelenme oluşmamaktadır. Ekonomik bakımdan büyük avantajlar sağlamaktadır.

Kusursuz Kesim Robart lazer kesim makinaları ile birçok sektördeki kuruluşlar, ürünlerinin kusursuz kesimi yapılabilmesini talep ediyorlar. Robart Lazer kesim makinasında  kullanılan metotlar gelişmiş sistemlerdir ve ürünler üzerinde herhangi bir hasar oluşturmadan istenilen ölçülerde kesimin yapılmasını sağlamaktadır.

Lazer ışını ile yapılan kesimlerde, el değmeden kesim işlemleri yapılmakta ve makinede bulunan programlar aracılığı ile istenilen ölçüde, modelde kesimler hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Lazer ışınları, tüm ürün türlerinin kusursuz kesimini sağlamakta, kesim sırasında oluşacak olan fireyi en aza indirmektedir. Lazer kesim sonunda ortaya, kusursuz, kaliteli ve ekonomik bir iş çıkmaktadır.

Bolu Robart Lazer Kesim Makinası Kalitesi  Robart Makine Teknoloji sürekli gelişmekte ve tüm sektörlerde yapılan işleri kolaylaştırmaktadır. Firma, lazer kesim teknolojisini takip etmekte ve yeni makine sistemleri ile lazer kesme işlemlerini daha kaliteli yapmaktadır.

Bolu Robart Lazer kesim makinelerinde kullanılan teknoloji sayesinde, tüm ürün çeşitleri üzerinde en küçük ölçülerde bile kusursuz kesimler yapılabilmektedir. Müşterilerinden gelen siparişlere göre her ölçüde ürün modellemesi, makinadaki tasarım programları ile yükleme yapıyorlar ve makineler lazer ışınları ile ürünleri kaliteli bir şekilde istenilen ölçüde kesiyor. Robart Makine , tüm sektörlere kaliteli lazer kesim makinası çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Robart Makine  Bolu Lazer Kesim Makinası Firmamız bu sektörde hizmet veren ve kullanıcı güvenini kazanmış bir firmadır. Sizlerde üretimlerinizde hatasız, güvenilir ve hızlı sonuç almak istiyorsanız bizlere ulaşın.

 

 

 

Bolu Ahşap Lazer Kazıma İçin Profesyonel Bir Hizmet

Ahşap yüzeyler üzerinde işlem yapabilmek için en iyisi lazer kesim hizmetlerinden faydalanmaktır. Ancak kullanılan cihaz ve firmanın çalışma kalitesi istenilen sonuç açısından büyük önem taşıyor. Ahşap yüzeylerinizde desen kazıma ve daha birçok işlem için firmamızın ahşap lazer kazıma hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz.

 

Beklediğiniz sonuçtan daha iyisini göreceğinize emin olabilir ve tüm ahşap yüzeylerinizde dilediğiniz çalışmayı yaptırabilirsiniz. Çünkü tüm esnek tasarımların gerçekleştirilebilmesi adına Robart  galvo lazer makinesi ile hizmet sağlamaktayız.

Tasarlayacağınız desenler ve ahşap yüzeyi nasıl olursa olsun bu cihaz istediğiniz performansı göstermektedir. Klasik lazer cihazların aksine, malzeme ve tasarım açısından kısıtlanan bir durum oluşmaz.

Mdf, sunta, pvc, kontraplak, mdflam ve daha birçok ahşap içerikli ürünün lazer kesim işlemlerini yapmaktayız. Ahşap lazer kazıma işlemleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Dünyanın  en iyi LUXINAR metal tüpü kullanmakla birlikte, kesim yöntemleri ve işlemler konusunda hem eğitimli hem de deneyimli, çok büyük bir çalışma ekibi ile çalışıyoruz. Hizmet kalitemizin ayrıcalığını da sizlere bu detaylar kanıtlıyor.

Ahşap lazer kazıma sayesinde yüzeylere verilecek desenlerin kazınması ve derinliği ne olursa olsun işlenmesi gerçekleştirilmektedir. Ahşap harf ve ürün kesimi gibi talepler için de yardımcı olmaktayız. Tasarımınızın ne derece farklı olduğu ve malzeme kalınlığı bizim için bir kısıtlama olBolu tadır. Tüm çalışmalarınıza açık bir firma olarak sizlere lazer kesim konusunda mutlaka beklediğiniz sonucu sunmaktayız.

 

orkav-orman-urunleri-robart-lazer-kesim
ahşap lazer kesim makinası fiyatları,

 

Ahşap lazer kazıma hizmetlerinde en iyisini tercih etmek isteyen kurum ve şahıslar, firmamızla tanışmalıdır. Hizmetlerimiz ile en kaliteli ahşap ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Cihazımız her ürün için eşit performans sunar. Böylelikle talep edilen ürün miktarı ne olursa olsun sonuç aynı olacaktır. Kaliteli hizmetimizi, uygun fiyatlar ile birleştirerek, bütçenize uyan bir çalışma anlayışı benimsediğimizi de göstermekteyiz.

 

Galvo lazer ahşap üzerine yüzeysel yada daha derin olacak şekilde yakma yada oyma yapabilir.Böylelikle ahşap lazer kesim işleriniz daha iyi olmaktadır. Ayrıca lazer eskitme yapabilmenizi sağlar. Böylece yeni ahşap sanki 50 yıllık bir mobilya görümüne çok rahat verebilirsiniz. Suntalam ve mdflam yüzeyinde istenildiğinde beyaza yakın yüzeysel olarak lazer desen kazıma yapabilmektesiniz. Dilerseniz daha derine inerek siyah yakma yada desen kazıma yapabilirsiniz.

 

Ahşap lazer kazıma konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla masa lazer kazıma,sandalye lazer kazıma,hediyelik eşya lazer kazıma ve ahşap lazer ile ilgili tüm işlemlere çözümleri ile sunmaktayız. Bolu İkitellideki fabrikamız büyük olduğundan istenildiği ölçüde makine üretebilmekteyiz.

 

Ahşap lazer kesim konusunda kafeler,restaurantlar ve otellere çok özel tasarımlar yapmaktadır.Örneğin teması ahşap olan bir otelin tüm ahşap lazer kesim işlerini alıp teslim edebilirsiniz.

 

 

 

Makinalar hakkında detaylı bilgi için arayınız  0532 3612620 Erdoğan Çelik

Leave a Reply